Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Zapraszamy na świąteczne spotkanie przy miejskiej choince

Zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta do wspólnego rozbudzania świątecznej atmosfery w Skarżysku. W piątek, 15 grudnia o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie przy miejskiej choince znajdującej się przed dworcem. Spotkanie rozpocznie się symbolicznym zapaleniem światełek na choince przez prezydenta miasta. Będzie okazja do składania życzeń, wspólnego kolędowania z kolędnikami z Miejskiego Centrum Kultury oraz do spotkania z Mikołajem, który będzie rozdawał świąteczne upominki. Nie zabraknie też ciepłego poczęstunku.

 

 
W tym roku dodatkowa niespodzianka - przy miejskiej choince zaparkują... sanie św. Mikołaja z reniferami. Dekoracja będzie doskonałym miejscem do wykonywania świątecznych zdjęć!
 

 

ZAPRASZAMY też do udziału w innych, świątecznych i sylwestrowych wydarzeniach. Szczegóły poniżej:
 
JARMARK BOŻONARODZENIOWY
17 grudnia w Miejskim Centrum Kultury odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Będzie to okazja do zakupu wyjątkowych, świątecznych ozdób. Zapraszamy do MCK od godziny 10.00 do 18.00.
 
ŚWIĄTECZNA NIESPODZIANKA DLA NAJMŁODSZYCH
Zapraszamy wszystkie dzieci na specjalne, bezpłatne seanse filmowe. 17 grudnia na sali konferencyjnej MCK odbędą się dwa seanse (o godz. 15.00 i 17.00) – wyświetlane będą filmy-niespodzianki o tematyce świątecznej.
 
KONCERT PATRYCJI ZARYCHTY
17 grudnia o godzinie 19.00 w MCK odbędzie się Charytatywny Koncert Świąteczny Patrycji Zarychty. Usłyszymy utwory z debiutanckiej płyty Patrycji oraz kilka świątecznych niespodzianek. Wstęp jest wolny. W trakcie koncerty zbierane będą pieniądze na rzecz niepełnosprawnego mieszkańca Skarżyska, Pawła Marchewki.
 
WSPÓLNIE WITAMY NOWY ROK
Wyjątkowy sylwestrowy koncert odbędzie się w tym roku w Miejskim Centrum Kultury. Zapraszamy na Johan Strauss SHOW ORKIESTRA & BALET. Koncert rozpocznie się o godzinie 22.00, a zakończy w Nowy Rok około godz. 0.30. Bilety na wydarzenie (w cenie 70 zł) dostępne są w Impresariacie Artystycznym MCK (tel. 500 199 710). Dla uczestników koncertu sylwestrowego przygotowane będą też przekąski i lampka szampana.
Nowy Rok będzie można powitać także w czasie tradycyjnego sylwestra miejskiego na Placu Staffa za Miejskim Centrum Kultury, gdzie od godziny 23.00 do zabawy zagrzewać będzie Dj.

 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.