Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Wspieramy lekami mieszkańców Skarżyska

7 grudnia rozpoczyna się zbiórka leków dla Natalki, Adriana i Marcina. Fundacja 7 Marzeń ze wsparciem Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku prowadzi zbiórkę leków dla podopiecznych Natalki, Adriana i Marcina, którzy są mieszkańcami naszego miasta. Prosimy o dostarczanie leków przez darczyńców do MCK w Skarżysku-Kamiennej codziennie od 7 do 30 grudnia w godz. 8:00 - 20:00.

Potrzebne są:

Witaminy B1, B2, B6
Maść Betadine
Kompresy 10cm x 10cm
Sudocrem
Plastry Omnifix 10cm x 10cm
Polprazol
NeoFuragina
Dicaflor
Octanisept
Vibowit Junior
Gaziki do przemywania
Nutridrink
Pieluchomajtki Seni 2 (75-110cm)
Colostrum direct
Magnez B6
Tran w kapsułkach
Bodymax

 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.