Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Skarżysko wsparło kiermasz świąteczny Winter Fair

2 grudnia w Tbilisi rozpoczął się tradycyjny, coroczny kiermasz charytatywny „Winter Fair”, organizowany przez International Women's Association na rzecz potrzebujących w Gruzji. Stoisko przygotowane na kiermasz przez Polską Polskę Ambasada w Tbiliisi wsparło także Skarżysko. Na aukcji znalazły się prace przekazane przez skarżyskich twórców.

 

 

 

Z prośbą o wsparcie kiermaszu „Winter Fair” i polskiego stoiska do prezydenta Skarżyska-Kamiennej zwrócił się Ambasador RP w Gruzji. Corocznie stoisko organizowane przez Polską Ambasadę w Gruzji cieszy się ogromną popularnością, a jednocześnie promuje polskich artystów, polską kulturę i nasze produkty regionalne.
 
Dzięki współpracy skarżyskiego samorządu i lokalnych twórców, na tegoroczny kiermasz wysłane zostały także dary z naszego miasta: album z fotografiami członków Klubu ZOOM przekazany przez pana Krystiana Dróżdża, obraz przedstawiający rzekę Kamienną, autorstwa Pawła Borowca, a także prace rękodzielnicze wykonane na ten cel przez panie: Monikę Kamińską i Annę Szczygieł.
 
W ubiegłym roku, dzięki organizacji „Winter Fair”, organizacja International Women's Association wsparła szkoły w trzech gruzińskich miastach, w 11 regionach organizowano kursy języka angielskiego, w jednym z miast zorganizowano przestrzeń sportowo-edukacyjną, wyposażony został także gabinet logopedyczny polskiego Zakonu Kamilianów w Gruzji.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.