Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Nagrody za makulaturę

Dwie szkoły podstawowe odebrały dzisiaj nagrody finansowe za zwycięstwo w konkursie zbiórki makulatury, ogłoszonym przez skarżyską firmę AUTO ZŁOM. Podsumowanie konkursu odbyło się dzisiaj (7 grudnia) w Urzędzie Miasta, a nagrodzonym szkołom gratulował także Krzysztof Myszka, zastępca prezydenta miasta.
 
Konkurs zbiórki makulatury adresowany był do szkół podstawowych i gimnazjów. Patronat honorowy nad akcją objął prezydent miasta, Konrad Krönig. Po zakończeniu zbiórki organizator podsumował efekty i postanowił nagrodzić dwie szkoły: Szkołę Podstawową nr 9, która zebrała największa liczbę makulatury w przeliczeniu na ucznia oraz Szkołę Podstawową nr 3, która zebrała najwięcej makulatury ze wszystkich szkół.
 
Przedstawiciele obu placówek gościli dzisiaj w Urzędzie Miasta, gdzie organizator konkursu – Karol Kasperek z firmy AUTO ZŁOM podsumował wyniki i wręczył dyplomy oraz nagrody finansowe. Obecny na spotkaniu zastępca prezydenta miasta, Krzysztof Myszka dołączył do gratulacji dla szkół, dziękując za zaangażowanie w tę proekologiczną akcję. Podziękował również organizatorowi konkursu za inicjatywę skierowaną do skarżyskich szkół.

 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.