Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Za nami III Ogólnopolski Festiwal Tańca UTW (VIDEO)

W środę w Miejskim Centrum Kultury odbył się III Ogólnopolski Festiwal Tańca Uniwersytetów III Wieku. Organizatorem festiwalu było Stowarzyszenie Trzeciego Wieku „Aktywni” przy wsparciu finansowym prezydenta Konrada Kroniga, który sprawuje patronat nad działalnością Uniwersytetu III Wieku w Skarżysku.

W imieniu prezydenta uczestników festiwalu powitał zastępca prezydenta, Krzysztof Myszka, który życzył wszystkim udanej zabawy i wielu pozytywnych wrażeń.

 

Uczestników festiwalu oceniało jury w składzie: Marek Bilski, Halina Wężyk, Tomasz Kurczyński.

Na scenie zaprezentowały się: Zespół „Stalowianki” z UTW Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli, Zespół Taneczny LUZ 50+ z Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach, Zespół „Ole!Babki” ze Stowarzyszenia Trzeciego Wieku w Świdniku, Zespół Taneczny „AD REM” ” z Łaskiego Domu Kultury, Zespół Taneczny „Zwoleniaki” ze Zwoleńskiego Uniwersytetu III Wieku, Zespół taneczny „The Fifty Five” z Uniwersytetu III Wieku w Skarżysku. Podczas występów tanecznych doskonale bawiła się zgromadzona w Miejskim Centrum Kultury widownia. W pewnym momencie cała sala była roztańczona. Podczas gdy jury naradzało się, komu przyznać nagrody, na scenie zaprezentowały się skarżyskie „Perły z Lamusa”, które jak zawsze porwały wszystkich do zabawy. Nagrody najlepszym wręczyli dyrektor Miejskiego Centrum Kultury Katarzyna Michnowska – Małek i wiceprezes stowarzyszenia Trzeciego Wieku „Aktywni”

III miejsce przypadło w udziale zespołowi tanecznemu „The Fifty Five” ze Skarżyska. II nagrodę otrzymał zespół „Stalowianki” z UTW w Stalowej Woli, a tegoroczny festiwal wygrał zespół LUZ 50+ z Siedlec.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i już dziś zapraszamy do udziału w festiwalu w przyszłym roku.

bip

 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.