Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

40 lat pracy twórczej Barbary Obary (VIDEO)

10 listopada odbył się wernisaż wystawy Barbary Obary, członkini Skarżyskiego Klubu Twórców SKART. Z potrzeby serca” – to nie tylko tytuł wystawy, ale i podsumowania 40 lat pracy twórczej malarki i poetki, Barbary Obary. To spotkanie z autorką pośród Jej barwnych obrazów, kolorowych kwiatów, pełne poezji i muzyki. Z tej okazji życzenia dalszych sukcesów w imieniu prezydenta Konrada Kroniga złożył jego zastępca Andrzej Brzeziński.

 

Barbara Obara pochodzi ze Skarżyska.
Z wykształcenia jest ekonomistką, absolwentką SGH, następnie ukończyła kierunek pedagogiczny i biblioteczny, co pozwoliło jej pracować w bibliotece szkolnej i jednocześnie rozwijać swoje pasje.

Barbara Obara jest członkiem Skarżyskiego Klubu Twórców SKART działającego przy Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku, od początku istnienia Klubu. Należy również do Stowarzyszenia Artystów Plastyków Świętokrzyskich, a także do Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Kielcach. Wszystkich, którzy nie mogli uczestniczyć w otwarciu wernisażu, zapraszamy go galerii Miejskiego Centrum Kultury. Wystawa będzie dostepna do 10 grudnia.

 

bip

 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.