Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Zgłoszenia wolontariuszy do 26 Finału WOŚP rozpoczęte!

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej ogłasza nabór wolontariuszy do 26 Finału WOŚP. Zapisy potrwają do 8 grudnia 2017r.

 

 

 

 
Jak zostać wolontariuszem WOŚP?
Rekrutacja online - wolontariusz ma możliwość zgłoszenia się za pomocą strony www.wolontariusze.wosp.org.pl lub https://www.facebook.com/wosp.skarzysko i samodzielnego uzupełnienia formularza zgłoszeniowego. Osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza.
 
Zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne z zostaniem wolontariuszem. Uwaga! O przyjęciu bądź odrzuceniu wniosku, zostaniesz poinformowany na adres e-mail podany w formularzu w ciągu 72h. Po akceptacji Twojego zgłoszenia musisz udać się do Sztabu w wyznaczonym terminie tj. 9 grudnia 2017r. w sobotę w godz 15.00 – 17.00 w Miejskim Centrum Kultury, ul. Słowackiego 25, Skarżysko-Kamienna (tylko osobiście z dowodem tożsamości), aby potwierdzić dane, które zostały wpisane do formularza. Pamiętaj, że każdy Sztab ma ograniczoną liczbę miejsc, zgłoszenie niepotwierdzone może zostać odrzucone.
Źródło: MCK w Skarżysku-Kamiennej

bip

 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.