Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Casting do show „Talent Skarżyski” już w czwartek!

9 listopada o godzinie 18.00 w Miejskim Centrum Kultury rozpoczną się przesłuchania uczestników konkursu „Talent Skarżyski”. Do udziału w castingu zachęcamy wszystkie osoby, które chcą pochwalić się swoimi umiejętnościami. Finał show odbędzie się w grudniu, a dla najlepszych przygotowano nagrody.
 
 
Śpiewasz, tańczysz, grasz na instrumencie, a może żonglujesz, jesteś iluzjonistą, szybko układasz kostkę Rubika, lub masz inne, nawet nietypowe talenty? Zaskocz nas! Zgłoś się i pokaż siebie na castingu – tak do udziału zaprasza organizator konkursu „Echo Dnia”.

 

 
Aby zgłosić się do udziału w castingu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ i przesłać go na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
Najlepsi zostaną zaproszeni do skarżyskiego finału, który odbędzie się 6 grudnia w MCK. Nagrody główne dla finalistów i laureatów funduje prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig, a będą to:
 
- nagroda za I miejsce - 750 złotych 
- nagroda za II miejsce - 650 złotych
- nagroda za III miejsce - 550 złotych
- nagrody dla pozostałych finalistów – po 100 złotych.
 
Dodatkową nagrodą dla wybranego finalisty będzie wycieczka do Brukseli ufundowana przez poseł do Parlamentu Europejskiego, Beatę Gosiewską.

 

bip

 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.