Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Nowy partner Skarżyskiej Karty Dużej Rodziny

Prezydent Skarżyska-Kamiennej podpisał nowe porozumienie partnerskie w ramach programu Skarżyska Karta Dużej Rodziny. 25 października 2017 r. do programu przystąpiła Firma INSTAL - KOMFORT z siedzibą w Skarżysku-Kamiennej, udzielając 8% zniżki na usługi hydrauliczne świadczone zgodnie z profilem firmy. INSTAL - KOMFORT jest 21 partnerem programu wspierającego duże rodziny w naszym mieście.
 
Serdecznie dziękując za przystąpienie do programu wszystkim partnerom, zapraszamy kolejnych przedsiębiorców zainteresowanych przystąpieniem do programu.
Prezydent miasta pragnie podkreślić, że oferując zniżki na swoje produkty i usługi, wspieracie Państwo skarżyskie rodziny wielodzietne, a jednocześnie kreujecie pozytywny wizerunek swojej firmy, działającej na rzecz lokalnej społeczności. Oprócz korzyści polegającej na pozytywnym utrwaleniu wizytówki Państwa firmy, przyczyniacie się do skutecznego i przemyślanego wspierania wielodzietności tak ważnej dla rozwoju demograficznego Polski.
 
Zainteresowanych przystąpieniem do programu prosimy o zgłaszanie się do Referatu Zdrowia w Urzędzie Miasta – pok. 009. Wszelkie informacje udzielane są pod numerami telefonu: 41 25 20 118, 41 25 20 518.
 
Partnerzy programu sami ustalają rabaty cenowe. Mogą to być zniżki na dokonywane zakupy w placówkach handlowych i usługowych, zniżki w przedszkolach i szkołach niepublicznych, w niepublicznych placówkach medycznych, kulturalnych i obiektach sportowych, rabaty na naukę w szkołach językowych, zniżki przy korzystaniu z ofert lokali gastronomicznych, hoteli, pensjonatów, aptek, zniżki przy korzystaniu z usług sektora turystycznego itp.
 
Wykaz aktualnych zniżek znajduje się na stronie www.skarzysko.pl w zakładce Karta Dużej Rodziny.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.