Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

II Powiatowy Bieg Niepodległościowy

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji Powiatowego Biegu Niepodległościowego, który odbędzie się 12 listopada na ulicach Skarżyska-Kamiennej. To doskonały sposób, aby w aktywny i radosny sposób uczcić 99. rocznicę Odzyskania Niepodległości. Uczestnicy będą meli do pokonania dystans 10 km (dwie pętle po 5 km) na atestowanej trasie ulicznej.
 
START: Skarżysko-Kamienna, Zespół Szkół Technicznych, ul. Tysiąclecia 22, godz. 12.00 – Tysiąclecia – Piłsudskiego – Żeromskiego – Moniuszki – Spółdzielcza – Sezamkowa – Orla – Moniuszki – Świętokrzyska - Armii Krajowej – Stokowa – Grottgera – Konarskiego - Armii Krajowej - Krasińskiego – Okrzei – Słowackiego – Tysiąclecia META.
 
Zapisy do biegu prowadzone są na stronie www.kepasport.pl.
 
Dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali pakiety startowe. Każdy uczestnik przed biegiem otrzyma:
- jednorazowy numer startowy,
- zwrotny chip,
- upominek okolicznościowy,
natomiast po zakończeniu biegu:
- pamiątkowy medal,
- posiłek.
 
Szatnia znajdować się będzie w budynku Zespołu Szkół Technicznych (ul. Tysiąclecia 22).
 
W celu uatrakcyjnienia wspólnej biegowej zabawy i dzięki wsparciu sponsorów, organizatorzy zadbali o nagrody finansowe. W klasyfikacji generalnej otrzymają je po trzy najlepsze osoby w kat. Kobiet i Mężczyzn:
I Miejsce – 500 zł
II Miejsce – 300 zł
III Miejsce – 200 zł
 
Ponadto nagrody finansowe przyznane zostaną za zdobycie pierwszego miejsca w kategoriach wiekowych wśród kobieta i mężczyzn:
1) do 20 lat
2) 20-30 lat
3) 30-40 lat
4) 40-50 lat
5) Powyżej 50 lat.
 
Organizatorem II Powiatowego Biegu Niepodległościowego są Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej oraz Stowarzyszenie Towarzystwo Impuls. Wsparcia przy organizacji imprezy udzielają: Zespół Szkół Technicznych w Skarżysku-Kamiennej, Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej, Związek Strzelecki „Strzelec”, Komenda Powiatowa Policji w Skarżysku-Kamiennej, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Skarżysku-Kamiennej. 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.