Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Do 3 listopada przyjmowane będą zgłoszenia do Przeglądu Pieśni Patriotycznej

15 listopada 2017 r. w Miejskim Centrum Kultury odbędzie się Koncert Finałowy X Skarżyskiego Przeglądu Pieśni Patriotycznej „Z Pieśnią do Niepodległej”. Eliminacje odbędą się dzień wcześniej, 14 listopada. Zapraszamy!
 
Organizatorem Przeglądu jest Miejskie Centrum Kultury im. L. Staffa w Skarżysku-Kamiennej, Wydział Kultury, Oświaty i Sportu Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej, a współorganizatorem jest Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Zygmunta Noskowskiego w Skarżysku-Kamiennej. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta, Konrad Krönig.
 
Celem Przeglądu jest popularyzowanie tradycji śpiewania pieśni patriotycznej.
 
Konkurs rozpocznie się przesłuchaniami, które odbędą się w MCK 14 listopada o godz. 9.00. Finał natomiast rozpocznie się o godzinie 17.00 w środę, 15 listopada.
 
Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą w Miejskim Centrum Kultury do 3 listopada do godziny 16.00 – należy wypełnił formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ.

 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.