Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Wręczenie aktu mianowania na stopień kapitana

Ppłk Mirosław Smerdzyński, Wojskowy Komendant Uzupełnień w Kielcach wręczył dzisiaj akt mianowania na stopień kapitana mieszkańcowi Skarżyska-Kamiennej – panu Czesławowi Brzezińskiemu. W tej niezwykle uroczystej chwili ppłk Mirosławowi Smerdzyńskiemu towarzyszył Krzysztof Myszka, zastępca prezydenta miasta.
 

 

 
Pan Czesław Brzeziński urodził się w 1924 roku. Jest Weteranem Walk o Wolność i Niepodległość Ojczyzny. Decyzją Ministra Obrony Narodowej z 2 sierpnia 2017 roku mianowany został na stopień kapitana.
 
Akt mianowania panu Czesławowi Brzezińskiemu wręczył dzisiaj (17 października) ppłk Mirosław Smerdzyński, Wojskowy Komendant Uzupełnień w Kielcach, który jednocześnie pogratulował awansu i życzył dobrego zdrowia. Do życzeń i gratulacji dołączył także Krzysztof Myszka, zastępca prezydenta miasta, który wyraził nadzieję, że awans wojskowy będzie dla pana Czesława Brzezińskiego i jego rodziny powodem do dumy, a jednocześnie okazją do wspomnień.

 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.