Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Ponad 300 zawodników na Turnieju Karate w naszym mieście

Skarżysko już po raz trzeci było gospodarzem Międzynarodowego Turnieju Karate Skinkyokushin. Turniej odbył się 7 października na Hali Sportowej, wzięli w nim udział zawodnicy z Polski oraz z Rosji. Organizatorem wydarzenia był Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate", przy współpracy z Urzędem Miasta Skarżyska-Kamiennej.
 

 

 

W Skarżysku spotkali się w minioną sobotę reprezentanci 26 klubów z różnych miast z Polski oraz z Rosji. Oficjalnego otwarcia turnieju dokonał Krzysztof Myszka, zastępca prezydenta miasta. Podczas otwarcia organizator wręczył podziękowania przedstawicielom instytucji i osobom, które przyczyniły się do organizacji tegorocznego turnieju. Podziękowanie odebrał także prezydent Skarżyska-Kamiennej.
 
III Międzynarodowy Turniej Karate Skarżysko-Kamienna CUP był także doskonałą okazją do złożenia gratulacji i życzeń Zbigniewowi Zaborskiemu z SKSW „Kyokushin-Karate” – organizatorowi wydarzenia – który świętuje 30-lecie pracy trenerskiej. W imieniu skarżyskiego samorządu podziękowania i gratulacje wręczył trenerowi Andrzej Brzeziński, zastępca prezydenta miasta.
 
Turniej, który rozpoczął się przed południem, trwał do późnego popołudnia. Zawodnicy rywalizowali w kilkunastu kategoriach wiekowych. Turniej zakończył się także sukcesem dla Skarżyskiego Klubu Sportów Walki "Kyokushin-Karate", który zwyciężył w klasyfikacji drużynowej.

 


bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.