Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Marsz Różowej Wstążeczki i Piknik Profilaktyczny już jutro!

W najbliższy piątek (6 października) w Skarżysku odbędzie się Marsz Różowej Wstążeczki – akcja przypominająca o profilaktycznych badaniach mammograficznych, a także wyraz solidarności z kobietami, które zmagają się z rakiem piersi. Marsz zakończy się piknikiem profilaktycznym z licznymi atrakcjami. Zachęcamy do udziału. Patronat nad wydarzeniem sprawuje prezydent Skarżyska-Kamiennej.
 

 

Marsz Różowej Wstążeczki wyruszy 6 października o godzinie 11.00 z Plant przy ulicy Sokolej, a zakończy się na Placu Staffa przy Miejskim Centrum Kultury. Tam właśnie odbędzie się Piknik Profilaktyczny. Panie pomiędzy 50 a 69 rokiem życiem będą mogły wykonać bezpłatną mammografię.
 
Wśród atrakcji pikniku znajdują się też: porady dietetyka, spotkanie z makijażystką, badanie poziomu cukru we krwi, ciśnienia i wydolności płuc, pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, poczęstunek. W części artystycznej zaplanowano występy: Studium Instrumentów Etnicznych, Pereł z Lamusa, Studia Wokalnego Sylwii Nadgrodkiewicz.
 
Serdecznie zachęcamy do udziału.

 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.