Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Mistrzostwa Skarżyska w indywidualnych biegach przełajowych

We wtorek, 26 września na terenie byłego stadionu Ruchu przy ul. Piłsudskiego odbyły się Mistrzostwa Skarżyska w indywidualnych biegach przełajowych szkół podstawowych i gimnazjalnych. Organizatorem imprezy był Urząd Miasta, koordynatorem zawodów był Dariusz Frydryk. Sędziami byli Anna Adamska-Ślęzak i Agnieszka Drabik.

 

 

 

W zawodach udział wzięli uczniowie szkół podstawowych (SP1, SP2, SP 3, SP5, SP7, SP8, SP13, SP 4 Skarżysko Książęce) oraz szkół gimnazjalnych (Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2).
 
Dziewczęta i chłopcy z klas III - IV rywalizowali na dystansie 500 metrów, wśród dziewcząt zwyciężyła Oktawia Klimczyk ze Szkoły Podstawowej nr 3, wśród chłopców Dominik Dziewit ze Szkoły Podstawowej nr 7. Uczniowie z klas V - VI biegali na dystansie 800. W tej kategorii najlepsi okazali się Katarzyna Brzózka (SP13) i Igor Kasprowicz (SP 7).
 
W kategorii gimnazjalistów i siódmych klas szkół podstawowych najlepsi okazali się Amelia Suwara z Gimnazjum nr 1 i Rafał Grzmil (Gimnazjum nr 2). Dziewczęta rywalizowały na 800 metrów, chłopcy na 1000m.
 
Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale, które wręczała Aneta Ferencz z Referatu Edukacji Urzędu Miasta Skarżysko-Kamienna oraz koordynator zawodów Dariusz Frydryk
 
Organizatorzy składają serdeczne podziękowania Miejskiemu Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej za pomoc w organizacji zawodów.
 
W czwartek, 5 października odbędą się Mistrzostwa Skarżyska Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w biegach przełajowych sztafet.
 
Szkoły Podstawowe
 
Klasy III-IV Dziewczęta
 
1. Oktawia Klimczyk - SP 3
2. Aleksandra Baros - SP 8
3. Maria Niziołek - SP 7
4. Zuzanna Wiśniewska - SP13
5. Anna Podlewska -SP13
6. Olga Dziewit - SP 7
 

 

Klasy III-IV Chłopcy
 
1. Dominik Dziewit - SP 7
2. Bartosz Kiersnowski - SP 8
3. Kacper Gawron - SP 7
4. Sebastian Miernik - SP 3
5. Olaf Sochacki - SP 13
6. Brayan Bulski - SP 3
 

 

Klasy V-VI Dziewczęta
 
1. Katarzyna Brzózka - SP 13
2. Zuzanna Ziomek - SP 13
3. Marta Jędrys - SP 2
4. Katarzyna Andre - SP 4
5. Magdalena Niziołek - SP 4
6. Kamila Socha - SP 7
 

 

Klasy V-VI Chłopcy
 
1. Igor Kasprowicz - SP 7
2. Igor Młodawski - SP 1
3. Daniel Jaromin - SP 4
4. Alan Katerzawa -SP 3
5. Kordian Piętek - SP 3
6. Wiktor Grzebała - SP 7
 

 

Klasy VII / Gimnazjum Dziewczęta
 
1. Amelia Suwara - Gimnazjum nr 1
2. Nadia Tuśnio - Gimnazjum nr 2
3.Oliwia Leszczyńska - SP 3
4.Natalia Stobiecka - Gimnazjum nr 2
5. Aleksandra Zawadzka - SP 8
6. Aleksandra Bukalska - SP 2
 

 

Klasy VII / Gimnazjum Chłopcy
1. Rafał Grzmil 0 Gimnazjum nr 2
2. Filip Stojek - SP 7
3. Kacper Najberg - Gimnazjum nr 2
4. Bartosz Suligowski - Gimnazjum nr 2
5. Kacper Mastalerz - Gimnazjum nr 1
6. Patryk Chmura - Gimnazjum nr 2

 

foto: MCSiR Skarżysko-Kamienna

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.