Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Filmowe podsumowanie II Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego (VIDEO)

Na początku września w Skarżysku odbywało się II Międzynarodowe Forum Inwestycyjne, w którym udział wzięli eksperci, przedsiębiorcy i samorządowcy z kraju i zagranicy. Dwudniowe wydarzenie przyciągnęło do naszego miasta gości z kilku krajów. Jego celem była promocja potencjału inwestycyjnego naszego miasta i regionu, a także pomoc w nawiązywaniu kontaktów między przedsiębiorcami z Polski i zagranicy.
Jednym z pierwszych punktów Forum było przedstawienie wizualizacji parku, który powstanie w Skarżysku przy zalewie Bernatka. Inwestor i projektant ujawnili owiane dotychczas tajemnicą plany, a goście przekonali się, że za sprawą tej inwestycji Skarżysko-Kamienna mocno zaznaczy się na mapie największych atrakcji turystycznych.

Szczegóły przebiegu tegorocznego Forum Inwestycyjnego w materiale filmowym.

 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.