Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Trwa głosowanie na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego

Głosowanie na projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2018 rok ruszyło w poniedziałek, 11 września. Głosować można na dwa sposoby: tradycyjnie w Urzędzie Miasta lub też za pośrednictwem internetu.

 

 

 

 

 

 

Głos można oddawać na jeden z projektów, które przeszły pozytywnie weryfikację formalną i ocenę merytoryczną. Na liście znajduje się 11 propozycji. Każdy mieszkaniec może oddać tylko jeden głos.
 
GŁOSOWANIE W FORMIE PAPIEROWEJ odbywa się w dni robocze w Urzędzie Miasta (pokój nr 25 na parterze urzędu). Potrwa do piątku, 22 września do godziny 17.00. Głosy w tej formie oddawać mogą mieszkańcy od 16 roku życia – jednak osoby niepełnoletnie od 16 do 18 roku życia muszą posiadać zgodę opiekuna prawnego (wzór oświadczenia dostępny jest TUTAJ).
 
GŁOSOWANIE W FORMIE ELEKTRONICZNEJ zakończy się w niedzielę, 24 września o godz. 23.59. Głosy należy oddawać przez stronę internetową bo.skarzysko.pl. Do weryfikacji konieczne jest podanie nr PESEL i nazwiska panieńskiego matki. Z tej formy głosowania mogą skorzystać osoby, które ukończyły 18 rok życia.
 
Wyniki głosowania poznamy do 27 września. Zwyciężą projekty z największą liczbą głosów mieszkańców o łącznej wartości do 400.000 zł.
 
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami projektów:
 

 

ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA NA STRONIE bo.skarzysko.pl 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.