Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

O potencjale Skarżyska w międzynarodowym gronie

Skarżysko po raz drugi było gospodarzem Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego. Wydarzenie odbywało się 1 i 2 września. Wzięli w nim udział eksperci, przedsiębiorcy, samorządowcy z kraju i zagranicy, a celem była promocja oferty inwestycyjnej naszego miasta i regionu. W trakcie konferencji przedstawione zostały także wizualizacje parku edukacyjno-rozrywkowego, który powstanie na Bernatce. W tym roku Forum to jednak nie tylko spotkania biznesowe – odbyło się kilka wydarzeń towarzyszących.
 
 
Zapraszamy do obejrzenia programu „Skarżysko-Kamienna – miasto na szlaku”, a w nim obszerna relacja ze skarżyskiego Forum Inwestycyjnego i towarzyszących mu wydarzeń.

Fotorelacja z wydarzeń dostępna jest także TUTAJ oraz TUTAJ

 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.