Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Barwny finał Street Food Festival

 Zakończył się trzydniowy Street Food Festival w Skarżysku. Imprezie towarzyszyło mnóstwo atrakcji – od kina plenerowego, przez akcję Motoserce, po Festiwal Kolorów. Właśnie tym barwnym akcentem zakończył się tegoroczny zlot food trucków w naszym mieście.

 

 

 

 

 

Pysznego, ulicznego jedzenia przez trzy dni (1, 2 i 3 września) można było skosztować na placu Staffa za Miejskim Centrum Kultury. Owoce w czekoladzie, burgery, frytki belgijskie, lody w wyszukanych smakach, węgierskie langosze, naleśniki... Wybór był ogromny. Nie brakowało też chętnych do próbowania serwowanych potraw.
 
W tym roku Street Food Festival to jednak nie tylko pyszne jedzenie, ale również moc dodatkowych atrakcji, m.in. kino plenerowe, występ Krakowskiego Teatru Scena Kelejdoskop, akcja Motoserce oraz akcenty muzyczne i Święto Kolorów Holi.
 
Festiwal Kolorów po raz pierwszy w naszym mieście odbył się właśnie w niedzielę – na zakończenie Street Food Festival. Chętnych do zabawy nie brakowało, a dodatkowo zachęcał do tego Piotr Stiff Stefański, który poprowadził Kręg Bębnów, a następnie zaprosił na koncert grupy Małe SIE oraz do bitwy kolorów. Na zakończenie odbył się koncert Greene Creepy Train - rozbrzmiała muzyka Trance Goa.

 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.