Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

ZAKSA Kędzierzyn Koźle i Społem Kielce w meczu sparingowym w Skarżysku!

 Społem Kielce i Zaksa Kędzięrzyn Koźle – drużyny grające w siatkarskiej PlusLidze – rozegrały w sobotę mecz pokazowy w Skarżysku-Kamiennej. Hala sportowa wypełniła się kibicami. Mecz był jednym z wydarzeń towarzyszących II Międzynarodowemu Forum Inwestycyjnemu, które trwało w naszym mieście w piątek i sobotę (1 i 2 września).
 

 

 

Mecz rozpoczął się o godzinie 16.00, jednak już kilkadziesiąt minut wcześniej na hali pojawiali się pierwsi kibice. Wydarzenie przyciągnęło wielu skarżyszczan. Mecz obejrzeli również goście z miasta partnerskiego Żmerynka na Ukrainie, którzy w ten weekend goszczą w naszym mieście. Towarzyszył im Krzysztof Myszka, zastępca prezydenta Skarżyska-Kamiennej.
 
Mecz rozpoczął prezydent miasta, Konrad Krönig, który przywitał obie drużyny i kibiców. Mecz sparingowy dostarczył spodziewanych, sportowych emocji. W spotkaniu lepsza okazała się drużyna ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Mistrz Polski w sezonie 2016/2017 oraz zdobywca Pucharu Polski 2017.
 
Prezydent Konrad Krönig podkreślił, iż goszczenie obu siatkarskich drużyn to dla naszego miasta wielki zaszczyt.
 
Obie drużyny po zakończonym spotkaniu otrzymały z rąk Krzysztofa Myszki, zastępcy prezydenta Skarżyska, pamiątkowe statuetki z podziękowaniami. 
 
Mecz odbywał się w ramach II Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego Skarżysko-Kamienna 2017 (relacja z MFI TUTAJ). Był jednym z wydarzeń towarzyszących, a pełna relacja ze wszystkich imprez organizowanych w ramach Forum będzie dostępna na stronie Urzędu Miasta już w poniedziałek.  

 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.