Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Osiedla Bór i Piłsudskiego: będzie rozbudowa oświetlenia przy inwestycjach w ramach Budżetu Obywatelskiego

Pieniądze z kar naliczonych wykonawcy za nieterminowe wykonanie inwestycji w ramach budżetu obywatelskiego na osiedlu Bór oraz na osiedlu Piłsudskiego przeznaczone będą na doinwestowanie tych właśnie miejsc. Decyzję taką podjął wczoraj prezydent miasta, Konrad Krönig. W obu miejscach rozbudowane będzie oświetlenie.
 
Na osiedlu Bór w ramach budżetu obywatelskiego powstało miejsce do rekreacji i aktywnego wypoczynku, zaś na osiedlu Piłsudskiego (ul. Orkana) powstał active park. Ponieważ wykonawca nie wykonał prac w terminie, zostały mu naliczone kary umowne.
 
- Wczoraj w czasie roboczego spotkania z kierownikami w Urzędzie Miasta podjąłem decyzję, by zaoszczędzone w ten sposób pieniądze wykorzystać na rozbudowanie oświetlenia przy obu tych inwestycjach, wykonanych w ramach budżetu obywatelskiego – wyjaśnia prezydent miasta, Konrad Krönig. - W ten sposób wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców osiedli Bór oraz Piłsudskiego – dodaje.
 
Projekt uchwały w sprawie wprowadzenia tego zadania do budżetu zostanie przedstawiony radnym w czasie najbliższej sesji Rady Miasta.

 

bip

 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.