Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Street Food Festival ponownie w Skarżysku!

 Po sukcesie ubiegłorocznego zlotu food trucków w Skarżysku, we wrześniu tego roku odbędzie się kolejna edycja. Street Food Festival rozpocznie się 1 września i tym razem potrwa aż trzy dni. Impreza odbędzie się jako wydarzenie towarzyszące II Międzynarodowemu Forum Inwestycyjnemu.

 

 

 

 

 

To będą trzy dni pod znakiem ulicznego jedzenia w najlepszym wydaniu. Food trucki zjadą do Skarżyska z całej Polski i będą serwowały swoje specjały od 1 września do 3 września na Placu Staffa za Miejskim Centrum Kultury.
 
Street Food Festival to również moc dodatkowych atrakcji i imprez. Pierwszego dnia (1 września) odbędzie się kino plenerowe. W sobotę (2 września) odbędzie się akcja MOTOSERCE – Krew darem życia, w trakcie której będzie można oddać krew w mobilnej stacji krwiodawstwa, będzie można wziąć udział w pokazach ratownictwa medycznego i drogowego, zobaczyć paradę motocyklową, obejrzeć motocykle i zobaczyć pokazy jazdy ekstremalnej. Drugiego dnia zaprezentuje się również Krakowski Teatr Uliczny „Scena Kalejdoskop”. W niedzielę natomiast na scenie letniej MCK zaprezentują się zespoły muzyczne.
Ubiegłoroczna – pierwsza edycja imprezy okazała się sukcesem. Food Trucki przyciągnęły tłumy skarżyszczan i gości z okolicznych miast. Można było skosztować m.in. amerykańskich burgerów, chińskich pierożków czy lodów w wyszukanych smakach. Jak zapowiadają organizatorzy – tegoroczny Street Food Festival ma być równie atrakcyjny. ZAPRASZAMY od 1 do 3 września na Plac Staffa za MCK.
Street Food Festival będzie towarzyszył II Międzynarodowemu Forum Inwestycyjnemu, które odbędzie się w Skarżysku 1 i 2 września. Ze szczegółami Forum można się zapoznać na stronie internetowej www.mfi.skarzysko.pl

 

bip

 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.