Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Budżet Obywatelski 2018 - trwa przyjmowanie wniosków

Przypominamy, że trwa składanie propozycji zadań do przyszłorocznego Budżetu Obywatelskiego. Wnioski będą przyjmowane w Urzędzie Miasta do 11 sierpnia. Do rozdysponowania jest kwota 400.000 zł. Projekty, po ocenie formalnej i merytorycznej, trafią pod głosowanie mieszkańców.
 
Zadania należy zgłaszać na obowiązujących formularzach, dostępnych w Biurze Obsługi Interesanta w Urzędzie Miasta oraz TUTAJ.
 
Złożone propozycje zadań przejdą na początku weryfikację formalną, a następnie ocenę merytoryczną. Do 9 września poznamy listę projektów, które trafią pod głosowanie mieszkańców. Głosowanie trwać będzie od 11 do 24 września, a wyniki przedstawione zostaną najpóźniej 27 września.
 
Przypominamy, że na zadania objęte Budżetem Obywatelskim 2018 przeznaczono kwotę 400.000 zł – do 50.000 tysięcy złotych na każdy ze zwycięskich projektów.
 
Szczegółowych informacji na temat Budżetu Obywatelskiego udziela pani Aneta Gajewska (Urząd Miasta Skarżyska-Kamiennej, pokój 110, tel. 41 25 20 121). Zachęcamy również do zapoznania się z REGULAMINEM dostępnym TUTAJ.
 

bip

 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.