Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Przed nami premiera najnowszego spektaklu ASM (VIDEO)

Już jutro w Miejskim Centrum Kultury premiera kolejnego przedstawienia przygotowanego przez Autorską Szkołę Musicalową Macieja Pawłowskiego. Po udanych wcześniejszych propozycjach szkoły, jak choćby dancemusical „Art Factory” i tym razem możemy liczyć na profesjonalne, świetnie zrealizowane przedstawienie. Wczoraj towarzyszyliśmy z kamerą reżyserowi przedstawienia Maciejowi Pawłowskiemu i uczniom podczas intensywnych prób.

 

Jak zawsze każdy szczegół tak pod względem aktorskim, wokalnym jak i choreograficznym musi być dopięty na ostatni guzik. Najnowsza propozycja to spektakl „Broda Pana Kleksa”. Spektakl jest prawdziwym widowiskiem rodzinnym dla publiczności w każdym wieku.

To galeria barwnych postaci, nieprzerwana, porywająca akcja oraz humor – spektakularny show nieodbiegający od tego, co dzieje się dziś na światowych scenach muzycznych.

Oczywiście nie brakuje w nim śpiewu i tańca, a całe przedsięwzięcie reżyserowane jest przez wspomnianego Macieja Pawłowskiego - twórcy wielu musicali realizowanych w teatrze Roma min.:”Koty”, „Taniec Wampirów” czy „Upiór w Operze”.

Filia Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Skarżysku kształci utalentowane dzieci i młodzież już od ponad dwóch lat. Inicjatywę od samego początku wspiera prezydent Skarżyska, Konrad Kronig. Inicjatywę która utalentowanym wokalnie, tanecznie i aktorsko młodym mieszkańcom Skarżyska daje szansę na rozwinięcie swoich zainteresowań i poszerzenie umiejętności. Sam Maciej Pawłowski przyznaje, że decyzja o otworzeniu filii w Skarżysku była pomysłem trafionym, a w naszym mieście nie brakuje utalentowanych młodych ludzi.

„Broda Pana Kleksa” będzie miała swoją premierę już jutro (w piątek) o godzinie 19:00 w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury.

bip

um

um

mbti um

 

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.