Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

"Broda Pana Kleksa" - nowa propozycja Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w MCK (VIDEO)

Zapraszamy do Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku na spektakl „Broda Pana Kleksa” realizowany przez Autorską Szkołę Musicalową Macieja Pawłowskiego. Spektakl jest prawdziwym widowiskiem rodzinnym dla publiczności w każdym wieku. To kolejna inicjatywa świętokrzyskiego oddziału tej szkoły. Na scenie pojawią się dzieci m.in. ze Skarżyska. Już od jutra rozpoczynają się na scenie Miejskiego Centrum Kultury intensywne próby i treningi. Efekt końcowy będzie można zobaczyć na premierze 19 maja (piątek) o godzinie 19:00 w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury.

 

 

 

Pozostałe terminy spektaklu zaplanowano na 18, 19 maja o godzinie 9:00, 20 maja o godzinie 16:00 i 21 maja o godzinie 15:00. Bilety są do nabycia w Impresariacie Artystycznym MCK lub pod numerem telefonu 668 004 659 (cena biletu normalnego - 30 złotych, ulgowego – 20 złotych)

Autorską Szkołę Musicalową od początku jej istnienia w Skarżysku wspiera prezydent miasta Konrad Kronig. Właśnie w naszym mieście miała miejsca premiera pierwszego w historii dance musicalu. Uczniowie szkoły regularnie trenują śpiew, taniec, aktorstwo pod okiem profesjonalnych nauczycieli i instruktorów

Najnowsza propozycja: „Broda Pana Kleksa” to galeria barwnych postaci, nieprzerwana, porywająca akcja oraz humor – spektakularny show nieodbiegający od tego, co dzieje się dziś na światowych scenach muzycznych.

Oczywiście nie brakuje w nim śpiewu i tańca, a całe przedsięwzięcie reżyserowane jest przez samego Macieja Pawłowskiego - twórcy wielu musicali realizowanych w teatrze Roma min.:”Koty”, „Taniec Wampirów” czy „Upiór w Operze”.

Zapraszamy do obejrzenia tego niepowtarzalnego widowiska – tylko w Miejskim Centrum Kultury.

 

 

 

bip

um

um

mbti um

 

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.