Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Młodzi "prawnicy" wyróżnieni w Urzędzie Miasta (VIDEO)

14 uczniów ze skarżyskich szkół podstawowych i gimnazjów reprezentowało nasze miasto w etapie okręgowym Konkursu Wiedzy o Prawie. Dwie osoby zakwalifikowały się do etapu centralnego. Udziału w konkursie i uzyskanych wyników - zarówno uczniom jak i ich opiekunom - gratulował prezydent miasta, Konrad Kronig. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

 

 

 

- Bardzo cieszę się, że nasze miasto było tak licznie i godnie reprezentowane w etapie okręgowym konkursu. Być może są wśród Was przyszli absolwenci wydziałów prawa. Gratuluję Wam wszystkim osiągniętych wyników – mówił prezydent.
Prezydent wręczył uczniom listy gratulacyjne i drobne upominki. Serdeczne gratulacje oraz podziękowania skierował także do nauczycieli, którzy przygotowywali uczniów do udziału w tym niełatwym konkursie. Również im prezydent wręczył listy z gratulacjami i wyrazami uznania.
W tym roku trwa II edycja Ogólnopolskiej Akademii - Konkursu Wiedzy o Prawie, organizowanego przez Centrum Edukacji Prawnej Krajowej Rady Radców Prawnych. 25 kwietnia w siedzibie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Kielcach odbył się etap okręgowy.

 

bip

um

um

mbti um

 

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.