Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Recytatorskiego (VIDEO)

W piątek w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku odbyły się eliminacje rejonowe 27. Ogólnopolskiego Małego Konkursu Recytatorskiego Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej, Festiwal Słowa.

Jury w składzie: Monika Kowalczyk-Kogut, Halina Wężyk i Piotr Kędziora wysłuchało 15 prezentacji konkursowych i postanowiło nominować do eliminacji wojewódzkich, które odbyły się dzisiaj w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach.

 

Do eliminacji wojewódzkich zakwalifikowali się: Gabriela Margas ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Suchedniowie, Nikola Morawska ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Suchedniowie, Anna Dąbrowska ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Skarżysku, Maria Gładyś reprezentująca Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku.

Ponadto wyróżniono: Milenę Kaczmarczyk ze  Szkoły Podstawowej nr 13 w Skarżysku, Oskara Pawelca. Ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Suchedniowie, Maję Wydrych ze  Szkoły Podstawowej w Ostojowie, Klaudię Brzezińską z tej samej szkoły.

Nagrodę instruktorów otrzymała Milena Kaczmarczyk ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Skarżysku. Upominki i poczęstunek dla wszystkich uczestników konkursu ufundowało Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku.

bip

um

um

mbti um

 

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.