Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

PitStop w Skarżysku. Za darmo sprawdzisz stan swojego auta

Zapraszamy do udziału w akcji PitStop, która już w najbliższą sobotę (22 kwietnia) odbędzie się na parkingu przed MCK w Skarżysku. Będzie to okazja do wykonania bezpłatnego przeglądu samochodu. Na kierowców od godziny 10 do 16 czekać będą specjaliści, którzy sprawdzą najważniejsze elementy wpływające na komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Nie zabraknie też dodatkowych atrakcji. Akcję wspiera prezydent miasta oraz MCK.

 

 
Podczas ProfiAuto PitStop diagności rozpoczną przegląd od sprawdzenia stanu ogumienia, prawidłowego ustawienia świateł oraz działania wszystkich żarówek i stanu kloszy. Kolejny etap to przegląd szyb. W miarę możliwości samochody będą również podłączane pod urządzenie diagnostyczne.
 
ProfiAuto PitStop to również okazja do rozmowy z ekspertami i spędzenia czasu w motoryzacyjnej atmosferze, ale to nie wszystko. Organizatorzy przygotowali szereg motoryzacyjnych atrakcji. Będzie okazja m.in. do obejrzenia zabytkowych samochodów kolekcjonerskich, pokazów strażackich i policyjnych. Również najmłodsi będą mogli skorzystać z ciekawych atrakcji, a całość uświetni koncert lokalnego zespołu.
Imprezę wspiera prezydent miasta oraz MCK w Skarżysku-Kamiennej. Organizatorami akcji są: marka ProfiAuto, firmy ATE, VARTA i OSRAM oraz IZJ-Auto.

 

bip

um

um

mbti um

 

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.