Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Zachęcamy do wypełnienia ankiety dotyczącej Programu MIESZKANIE PLUS

 Miasto Skarżysko-Kamienna planuje przystąpienie do programu MIESZKANIE PLUS, w ramach którego planowana jest ewentualna budowa mieszkań (budownictwo wielorodzinne) na gruntach będących własnością Gminy. Zgodnie z założeniami Programu lokale będą wykończone „pod klucz” – nieruchomość dostępna w tym stanie będzie gotowa do zamieszkania. 

 

 
 
 
Lokale mieszkalne wybudowane w ramach programu MIESZKANIE PLUS powstaną z myślą o wynajmie. Możliwy będzie także wybór opcji „docelowego przeniesienia własności” po 25 latach najmu. W takiej sytuacji czynsz będzie wyższy o 20 %. Wskazane jest, aby Zainteresowany podjął decyzję o wyborze „opcji” w momencie przystąpienia do Programu.
 
Mieszkania mogą być dostępne w dwóch opcjach finansowania przez lokatora, a przewidywane koszty ustalone przez Rząd w poszczególnych opcjach przedstawiają się następująco:
 
1) Opcja 1 – wynajem mieszkania – czynsz (bez uwzględnienia kosztów eksploatacji oraz mediów) wyniesie od 10,00 zł/m2 do 20,00 zł/m2.
 
2) Opcja 2 – wynajem z docelowym wykupem mieszkania – czynsz (bez uwzględnienia kosztów eksploatacji oraz mediów) wyniesie od 12,00 zł/m2 do 24,00 zł/m2.
 
 
Prosimy o wypełnienie anonimowej ankiety, dostępnej TUTAJ
 
Niniejsza ankieta pomoże nam określić skalę zainteresowania Programem MIESZKANIE PLUS, a Państwa opinie i zebrane informacje będą przydatne przy opracowywaniu koncepcji wdrażania Programu i planowaniu realizacji tego przedsięwzięcia.
 
Szczegółowych informacji w sprawie realizacji Programu MIESZKANIE PLUS udziela Referat Spraw Lokalowych i Administrowania Zasobem Komunalnym Urzędu Miasta, pok. nr 010, tel. 41 25 20 161.
 
Prosimy o rzetelne wypełnienie anonimowej ankiety. Ankiety można składać również w formie papierowej w siedzibie Urzędu Miasta pokój 010 w terminie od 18.04.2017r. do 05.05.2017r.
 
Udzielając odpowiedzi prosimy wstawić znak X we właściwe miejsce.

bip

um

um

mbti um

 

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.