Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Koncert Noworoczny na osiedlu Bór

Pełen magii wieczór odbył się w czwartek (16 lutego) w Zespole Placówek Oświatowych na osiedlu Bór. Wychowankowie Przedszkola nr 3, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2, pracownicy szkoły, mieszkańcy osiedla i przyjaciele szkoły wzięli udział w Koncercie Noworocznym.

 

 

 

Koncerty świąteczne i noworoczne w ZPO na osiedlu Bór są już tradycją. Zawsze gromadzą mieszkańców osiedla i przyjaciół szkoły. Nie inaczej było i tym razem. Do udziału w koncercie serdecznie zapraszały panie: Renata Pela i Justyna Klimaszewska-Malik oraz dyrektor Grażyna Wódz. Na widowni nie zabrakło rodziców, mieszkańców osiedla, radnych Rady Osiedla i gości specjalnych, a wśród nich obecni byli również przedstawiciele władz miasta: prezydent Skarżyska Konrad Krönig i jego zastępca Krzysztof Myszka. Przed liczną publicznością wystąpili wychowankowie Przedszkola nr 3 oraz Szkoły Podstawowej nr 2, tworzących Zespół Placówek Oświatowych.
 
Spotkanie było również okazją do podziękowania osobom, które wspierają szkołę. Dyrektor Grażyna Wódz wręczała tradycyjne, ręcznie wykonane Anioły.
 
Po występach najmłodszych, prezydent miasta złożył mieszkańcom osiedla i wszystkim osobom związanym ze szkołą noworoczne życzenia.
 
- Gratuluję Państwu pięknego koncertu. Gratuluję przede wszystkim najmłodszym, ale również organizatorom na czele z panią dyrektor Grażyną Wódz – mówił prezydent Konrad Krönig. Podkreślał również atmosferę w czasie spotkania, świadczącą o tym, że mieszkańcy osiedla Bór są bardzo aktywni i zgrani. - Serdecznie Państwu dziękuję za tą aktywność – dodawał. W czasie spotkania prezydent zadeklarował również remont łazienek w szkole. - Jestem przekonany, że dzięki temu Państwa dzieci będą miały w szkole jeszcze lepsze warunki – mówił prezydent.
 
W drugiej części koncertu przed publicznością wystąpił zespół „Perły z Lamusa” działający przy MCK. Grupa porwała do wspólnej zabawy.
 
Spotkanie zakończyło się rozmowami przy słodkim poczęstunku.
 
Organizatorami byli: dyrektor Grażyna Wódz, nauczycielki Renata Pela i Justyna Klimaszewska-Malik, Rada Rodziców Zespołu Placówek Oświatowych oraz Rada Osiedla.

 

bip

um

um

mbti um

 

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.