Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Skarżysko i Nadleśnictwo nawiązały ścisłą współpracę

Prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig i nadleśniczy Nadleśnictwa Skarżysko, Zbigniew Dąbrowski podpisali w środę, 15 lutego porozumienie o współpracy i wzajemnym wspieraniu się w promocji, rozwoju turystyki i rekreacji.

 

 

 

 
 
W dokumencie zapisano, iż obie strony porozumienia – a więc gmina Skarżysko-Kamienna i Nadleśnictwo Skarżysko – będą wzajemnie wspierały się między innymi w działaniach promocyjnych. Porozumienie mówi też o wspólnym podejmowaniu inicjatyw proekologicznych i edukacyjnych oraz wzajemnej pomocy przy organizacji prelekcji, wykładów oraz innych wydarzeń o tematyce turystycznej i przyrodniczej.
 
- Podpisanie porozumienia to sformalizowanie współpracy między naszym miastem a Nadleśnictwem. Planujemy między innymi wydanie wspólnej mapy bądź folderu, który promowałby zarówno atrakcyjne miejsca w naszym mieście, jak i pomniki przyrody na terenie Nadleśnictwa – wyjaśnia prezydent miasta, Konrad Krönig.
 
- Staramy się promować piękną przyrodę naszego powiatu, Skarżyska i okolic miasta, ponieważ naprawdę mamy się czym pochwalić. Podejmujemy również szereg działań edukacyjnych. Warto te działania skoordynować i jestem przekonany, że taka współpraca przyniesie pozytywne efekty – mówi Zbigniew Dąbrowski, nadleśniczy Nadleśnictwa Skarżysko.

 

bip

um

um

mbti um

 

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.