Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Ferie na sportowo

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej w okresie ferii zimowych organizowało naukę jazdy na łyżwach i pływania. Wspólnie z STS Skarżysko prowadzone były zajęcia pod nazwą "Ferie z Siatkówką". Na hali i lodowisku, dla dzieci i młodzieży wprowadzono feryjne promocje.

 

 


W okresie ferii zimowych w hali sportowej odbywały się zajęcia z piłki siatkowej dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych pod nazwą „Ferie z Siatkówką”. Zadanie współfinansowane było przez Urząd Miasta Skarżysko-Kamienna i Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku–Kamiennej. Na zajęcia uczęszczało blisko 50 dzieci i młodzieży z terenu Skarżyska. Zajęcia prowadzili trenerzy i instruktorzy Skarżyskiego Towarzystwa Sportowego.

Na krytej pływalni odbywały się zajęcia z nauki pływania, Szkółka Pływacka DELFIN wspólnie z Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej zorganizowała Feryjną Naukę Pływania. W zajęciach brało udział 27 dzieci. Na zakończenie nauki każde dziecko otrzymało dyplom ukończenia nauki.

Od poniedziałku 6 lutego na lodowisku miejskim trwały zajęcia z nauki jazdy na łyżwach. Zajęcia odbywały się w dwóch grupach: początkującej i średniozaawansowanej (grupy liczyły po 20 osób). Zajęcia prowadzone były przez wykwalifikowanych instruktorów.

W okresie ferii zimowych dzieci ze świetlicy środowiskowej przy Ostrej Bramie pod opieką pani Ewy Świercz i pod czujnym okiem instruktora Iwony Zarychty spędziły aktywnie czas na ściance wspinaczkowej na hali sportowej MCSiR.
Źródło: MCSiR Skarżysko-Kamienna

 


 

bip

um

um

mbti um

 

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.