Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Tak minęły „FERIE NA BORZE’’

Gazetowy świat, pomylone bajki i baśnie, muzyczne szaleństwa – to tylko niektóre atrakcje, które czekały na dzieci spędzające ferie w Zespole Placówek Oświatowych na Borze. Organizatorzy przygotowali dla uczestników zimowiska wiele atrakcji. Dzieci mogły wziąć udział w różnego rodzaju warsztatach: plastycznych, tanecznych, wokalnych, filmowych i rekreacyjno-sportowych. Nie zabrakło również nieśmiertelnego karaoke.
 
Pierwszy tydzień ferii dla uczestników zimowiska upłynął niezwykle atrakcyjnie. Dzieci z osiedla i nie tylko uczestniczyły w wielu wycieczkach i wyjściach. Ciekawe zajęcia odbyły się na hali sportowej, gdzie dzieci korzystając z doświadczenia mistrza i trenera pana Andrzeja Moczka, poznały tajniki gry w tenisa; na lodowisku i basenie, gdzie dzieci rozwijały swoje umiejętności sportowe oraz korzystając z uroków zimy jeździły na sankach.
 
W drugim tygodniu ferii na dzieci czekały kolejne atrakcje: kino, zajęcia sportowe z adeptami sztuk walki Akademii Holistycznej, zajęcia krawieckie i kulinarne.
 
Ferie w miejscu zamieszkania także mogą być ciekawe, uczą bowiem aktywnego i pożytecznego spędzania czasu wolnego, czego Szkoła Podstawowa nr 2 może być przykładem.
 
Źródło: SP 2

 

bip

um

um

mbti um

 

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.