Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Zapraszamy na spotkanie w sprawie rekrutacji oraz udziału w Akademii Kierowcy Marathon

marathon 4W związku z rozwojem bazy firmy Marathon International w Skarżysku-Kamiennej, w imieniu przedstawicieli firmy zapraszamy osoby zainteresowane podjęciem pracy w charakterze kierowcy międzynarodowego na otwarte spotkanie, które odbędzie się w poniedziałek, 18 kwietnia o godzinie 12.00 w Urzędzie Miasta.

 

 

Firma Marathon zatrudnia już pierwszych kilkunastu kierowców ze Skarżyska-Kamiennej, cały czas poszukuje też kolejnych.

 

Spotkanie, które odbędzie się 18 kwietnia w świetlicy Urzędu Miasta, adresowane jest do kandydatów do pracy na stanowisku kierowców pojazdów ciężarowych w ruchu międzynarodowym, posiadających już uprawnienia lub w trakcie realizacji uprawnień (prawo jazdy na ciężarówkę z przyczepą, tj. kategoria C+E oraz świadectwo kwalifikacji), ale także do osób, które obecnie nie posiadają odpowiednich uprawnień, lecz chciałyby je zdobyć.

 

Czego może oczekiwać kandydat do pracy na stanowisku kierowcy?

- Marathon International oferuje stałą i stabilną pracę w nowocześnie zarządzanej firmie oraz atrakcyjne zarobki. Dzięki rozwinięciu bazy w Skarżysku tworzymy dla kandydatów możliwość zdobycia uprawnień i doświadczenia w ramach Akademii Kierowcy MARATHON – podkreśla Ligia Szulc z Biura Zarządu Marathon International. - Firma zapewnia nowoczesne narzędzia pracy: flotę pojazdów ciężarowych o parametrach EURO5 i EURO6, która jest regularnie wymieniana, zaopatrzona w komputery pokładowe i mobilne wózki widłowe. Na początek planujemy zaoferować miejsce pracy 20 osobom – dodaje przedstawicielka firmy.

 

Jak spotkanie będzie się odbywało?

Przedstawiciele firmy Marathon International opowiedzą o pracy w firmie, przedstawią oferty pracy na stanowisku kierowcy, chętnie odpowiedzą też na wszelkie pytania związane z pracą.

 

Osoby zainteresowane będą mogły na miejscu podpisać dokumenty rekrutacyjne, omówić skierowanie na szkolenie (prawo jazdy, kurs na przewóz rzeczy). Po ukończeniu szkoleń i kursów z wynikiem pozytywnym – kandydaci zostaną zaproszeni na szkolenie praktyczne w ramach Akademii Kierowcy MARATHON, gdzie pod okiem doświadczonego trenera zdobędą praktyczną wiedzą na temat pracy kierowcy międzynarodowego. Po ukończeniu takiego szkolenia, trwającego od 2 do 4 tygodni, kierowca będzie oceniany przez trenera i po pozytywnej weryfikacji będzie mógł rozpocząć samodzielną pracę.

 

Akademia Kierowcy to też propozycja dla osób, które są chętne do zdobycia uprawnień potrzebnych do pracy – koszt zdobycia uprawnień pokryje firma Marathon, która jednocześnie daje kandydatowi gwarancję pracy po uzyskaniu odpowiednich kwalifikacji.

 

 

Zachęcamy wszystkie zainteresowane osoby do udziału w spotkaniu
18 kwietnia o godzinie 12.00
w świetlicy Urzędu Miasta (parter, sala nr 5)

 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.