Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

"Akcja Śpioch" rozpoczęta

spioch 5.JPG
Dziś, tj. 21 lutego 2011r., Prezydent Roman Wojcieszek zainicjował akcję „Śpioch". Z czym ona jest związana? Rodzice nowonarodzonego dziecka otrzymują przy rejestracji dziecka w Urzędzie Stanu Cywilnego pamiątkowy dyplom oraz śpioszki dla dziecka w odpowiednim kolorze i z nadrukiem Rydka.

 

 

W zeszłym roku został rozstrzygnięty konkurs na maskotkę miasta. Przypomnijmy, że został nią Rydek. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami Rydek będzie reprezentował miasto na różnorakich targach, imprezach sportowo-kulturalno-rekreacyjnych. Już wkrótce Rydek będzie dzieciom opowiadał o naszym mieście, aby przybliżyć im historię Skarżyska. Potem sprawdzi ich wiedzę, zaś najlepszym wręczy nagrody. Prezydent nie zapomniał również o najmłodszych skarżyszczanach. Dla nich zostały przygotowane specjalne dyplomy oraz upominki - w kolorze różowym dla dziewczynki i niebieskim - dla chłopców. Na śpioszkach - typu body- widnieje wizerunek Rydka, który każdego nowego skarżyszczanina wita z otwartymi ramionami. Upominek jest zapakowany w atrakcyjne opakowanie promujące nasze miasto.
- Tym miłym akcentem chcieliśmy oficjalnie powitać nowego mieszkańca Skarżyska-Kamiennej, aby od chwili urodzenia poczuł się z nim bardziej związany. Akcja Śpioch jest jednym z naszych działań promocyjnych - powiedział Roman Wojcieszek, prezydent miasta.

 

 

spioch 6.JPG
spioch 5.JPG
spioch 7.JPG

 

 

spioch.JPG
spioch (2).JPG

 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.