Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Mapa Interaktywna - wersja testowa

mapa_interaktywna_640x457.jpgIdąc z duchem czasu Prezydent Miasta Roman Wojcieszek postanowił udostępnić ogółowi społeczeństwa Interaktywną Mapę naszego miasta. Dzięki temu projektowi mieszkańcy Skarżyska i nie tylko - otrzymają kompletną bazę danych dotyczących lokalnych instytucji użyteczności publicznej. Największym atutem takiej mapy jest możliwość szybkiego znalezienia i wskazania na mapie dokładnej lokalizacji obiektów wraz z pełnymi danymi teleadresowymi, szerszymi opisami i zdjęciami.

 

 

Interaktywna Mapa Skarżyska zawiera:

- mapę z siatką dróg, obrysami budynków i numeracją
- małą mapkę nawigacyjną
- wyszukiwarkę ulic i obiektów wg. różnych kryteriów
- interaktywne ikonki
- drukowanie listy obiektów
- galerie prezentującą walory turystyczne
- mierzenie odległości na mapie
- funkcję "wskaż swoją lokalizację"
- mapę województwa z głównymi drogami dojazdu

Mapę znajdziecie Państwo : Tutaj

UWAGA !!!
Wersja mapy, którą w dniu dzisiejszym udostępniamy do Państwa użytku jest wersją testową. Prosimy o wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania Interaktywnej Mapy Skarżyska na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod nr. tel. 412520123
 
mapa_interaktywna_640x457.jpg

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.