Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Spotkanie opłatkowe z dziennikarzami

wigili med 1 [640x457].JPG
15 grudnia Prezydent Roman Wojcieszek i Starosta Skarżyski Michał Jędrys zorganizowali po raz pierwszy wspólne spotkanie wigilijne dla skarżyskich mediów. Odbyło się ono w Zespole Szkół Samochodowo-Usługowych im. Oseta Wasilewskiego w Skarżysku-Kamiennej.

 

 

 

Na spotkanie przybyli przedstawiciele redakcji Echa Dnia, Tygodnika Skarżyskiego, Telewizji Dami, portali internetowych skarzysko24, tsk.24 oraz agencji Skarvision. Oprócz Prezydenta i Starosty na spotkanie przybył również Zastępca Prezydenta - Grzegorz Małkus i dyrektor ZSSU - Teresa Jezierska. Na początek Prezydent i Starosta podziękowali przedstawicielom mediów za współpracę. Spotkanie było również okazją do złożenia życzeń i podzielenia się opłatkiem. Potem gospodarze przygotowali niektóre dania wigilijne i wszyscy zasiedli do stołu. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze.

 

 

 

 

wigili med 1 [640x457].JPGwigili med 3 [640x457].JPG

Prezydent Roman Wojcieszek i Starosta Skarżyski Michał Jędrys wspólnie przygotoują posiłek wigilijny dla przedstawicieli mediów. 

 

wigili med 3.1 [640x457].JPG
wigili med 2 [640x457].JPG
Prezydent składający życzenia. 

 

 

wigili med 5 [640x457].JPG
wigili med 6 [640x457].JPG
wigili med 7 [640x457].JPG

 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.