Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Skarżysko dla Kuby

60 [640x457].jpgJak pisaliśmy wcześniej w dniu 18 grudnia (sobota) od godz. 14.00 w hali sportowej MCSiR - ul. Sienkiewicza 34 organizowana jest akcja pomocy dla Jakuba Pastuszki, młodego siatkarza, który jest ciężko chory i potrzebuje pomocy. W akcję tą organizowaną pod nazwą „Skarżysko dla Kuby" aktywnie włączyły się szkoły podstawowe i przedszkola, które m.in. przygotowały stroiki świąteczne. Patronat nad akcją objął Prezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej Roman Wojcieszek.

 

 

Szerokim echem odbiła się wiadomość o niespodziewanej chorobie Jakuba Pastuszki - młodego siatkarza, wychowanka Skarżyskiego Towarzystwa Sportowego, ostatnio zawodnika Czarnych Radom. Do pomocy dla młodego człowieka przyłącza się także społeczność Skarżyska. Szczególną aktywność wykazują skarżyskie szkoły i przedszkola. W sobotę od godz. 14.00 w hali sportowej MCSiR sprzedawane będą stroiki przygotowane przez skarżyskie placówki oświatowe.

Obecnie trwa jeszcze akcja zbiórki fantów, które w sobotę zostaną sprzedawane w celu pomocy choremu Kubie. Zwracamy się z prośbą do ewentualnych darczyńców o przekazywanie różnego rodzaju rzeczy do Wydział Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miasta ul. Sikorskiego 18 pokój nr 68.

 

Jednocześnie zapraszamy wszystkich ludzi chcących pomóc Kubie do wsparcia tej akcji i zakupienia rzeczy wystawianych w sobotę.

 

 

Otwórzmy serca i pomórzmy naszemu skarżyskiemu sportowcu - apeluje Prezydent Miasta Skarżyska Kamiennej Roman Wojcieszek.

 
 
20 [640x457].jpg
60 [640x457].jpg
stroik (3) [640x457].JPG stroik [640x457].JPG

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.