Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Sportowe weekendy - odsłona IV

pilka 2.JPGW dniu 13 listopada 2010 r. odbyła się czwarta impreza w ramach projektu „Sportowe weekendy" organizowanego przez Wydział Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miasta w Skarżysku - Kamiennej. Jak zwykle nie zabrakło dobrej zabawy zwłaszcza, że rodzice postanowili wspomóc swoje pociechy.

 

 

 

Tym razem w rozgrywkach sportowych wzięły udział dzieci 6-letnie reprezentujące przedszkola nr 6,16,7. Nie zabrakło także elementów rywalizacji sportowej dla rodziców - mamusie rzucały kółkiem ringo do celu, a tatusiowie trafiali do kosza z pola rzutów karnych. Dodatkowo gospodarze (Szkoła Podstawowa nr 7) zadbali o aspekt kulturalno-rozrywkowy prezentując w przerwie występy zespołu cheerleders i małą formę baletu.
Po zaciętej rywalizacji i ogromnym dopingu rodziców, wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki - nagrody ufundowane przez Urząd Miasta w Skarżysku-Kamiennej oraz słodkie batony.

 

Wyniki turnieju :
I miejsce drużyna Przedszkola nr 7
II miejsce drużyna Przedszkola nr 6
III miejsce drużyna Przedszkola nr 16


Na następne dwie imprezy w ramach projektu „Sportowe weekendy" zapraszamy 20 listopada (w sobotę) o godz.9.00- będzie to Turniej w Piłkę Nożną Dziewcząt klas V organizowany w Szkole Podstawowej nr 13 oraz w Gimnazjum nr 3 o godz. 10.00 -  Turniej w piłkę koszykową Klas II gimnazjum.


bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.