Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Sportowe weekendy- odsłona III

Herb-1 [].jpgW dniu 07 listopada 2010 r. odbyła się trzecia impreza w ramach projektu „Sportowe weekendy" organizowanego przez Wydział Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miasta w Skarżysku - Kamiennej .

 

 

Jest to jedyna impreza dla dorosłych organizowana w cyklu weekendowych rozgrywek dla dzieci i młodzieży - programu organizowanego już po raz trzeci. Turniej cieszył się ogromnym zainteresowanie zarówno sportowców amatorów jaki i publiczności.
Do turnieju przystąpiły drużyny:


Team 13

Gmina
Powiat
Wtórpol kamienna
Straż Pożarna
Cargo PKP
Rodzice
Belfry
Kałama"ż"e
Nieśmiertelni

 

Rozgrywki prowadzone były w 2 grupach wyłonionych w drodze losowania - systemem każdy z każdym - 2 sety bez względu na wynik .
Po 7 godzinach ostrej walki wyłoniona została 4 finałowa. Bój o 1 i 2 oraz o3 i 4 miejsce jak przystało na pojedynki finałowe był na wysokim i bardzo zbliżonym poziomie.
Ostateczne wyniki rozgrywek finałowych:

 

1. Belfry
2. Cargo PKO
3. Nieśmiertelni
4. Powiat

 

Drużyny zwycięskie otrzymały puchary, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe koszulki - nagrody ufundowane przez Urząd Miasta w Skarżysku - Kamiennej.
Dodatkowo Starostwo Powiatu Skarżyskiego ufundowało nagrody w postaci plecaków dla najwszechstronniejszego zawodnika z każdej drużyny, którymi zostali:

 

Team 13 - Rafał Berus
Gmina - Ela Mazurkiewicz
Powiat - Ireneusz Omes
Wtórpol kamienna - Jarek Cierniak
Cargo PKP - Jurek Gos

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.