Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Straż Miejska bije na alarm

psy_640x457.jpgRozpoczął się okres jesienno-zimowy, w którym jak co roku nieodpowiedzialni ludzie pozbywają się swoich psów wyrzucając je na bruk. Nie inaczej jest i w tym rok. Dwa tygodnie temu pracownicy Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej znaleźli porzuconą suczkę Hasky, w zeszłym tygodniu odratowali 6 szczęniąt kundelków, zaś w tym 9. Apelujemy do ludzi o rozwagę i odpowiedzialność w opiece nad zwierzętami. 

 

 

 

 

Naszym marzeniem jest znaleźć kochających właścicieli dla małych pięknych szczeniąt, które pilnie potrzebują domów i opiekunów. W zamian obdarzą Was swoim przywiązaniem i psią miłością. Taki piesek to wymarzony towarzysz dla starszej, samotnej osoby. Jeżeli szukasz małego grzecznego psa, który będzie Twoim wiernym przyjacielem na dobre i złe zaadoptuj jednego z dwóch szczeniaków, które obecnie przebywają w Ochotniczej Straży Pożarnej w Skarżysku-Książęcym. W zamian za adopcję możesz być zwolniony z płacenia podatku za psa. Pieski są zaszczepione i przebadane przez weterynarza.
Istnieje możliwość pomocy w transporcie zwierzaka do domu.
Kontakt telefoniczny ze Strażą Miejską w godz. od 8.00-21.00 pod numerem tel. 41 2520 193 lub 41 2520 190 (każdego dnia oprócz niedzieli).

 

psy_640x457.jpg psy_1_640x457.jpgpsy_2_640x457.jpgpsy_3_640x457.jpg

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.