Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Przegląd pieśni patriotycznych

przeglad hedy.jpgW dniu 8 listopada 2010 w Państwowej Szkole Muzycznej I Stopnia im. Z. Noskowskiego w Skarżysku-Kamiennej, rozpocznie się III SKARŻYSKI PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ im. Generała Antoniego Hedy „Szarego". W związku z tym do 22 października 2010 r. w sekretariacie Miejskiego Centrum Kultury do godziny 16.00 przyjmowane będą „Karty zgłoszeniowe" uczestników. Impreza ta odbywa się pod patronatem Posła Na Sejm RP Andrzeja Bętkowskiego i Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej Romana Wojcieszka.

Regulamin przeglądu

 

Karta Zgłoszeniowa

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w III Przeglądzie Pieśni Patriotycznych im. Generała Antoniego Hedy „Szarego". Jednocześnie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy i okolic do obejrzenia i posłuchania występów uczestników.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.