Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Kino w parku

kin2010_640x457.jpgUrząd Miasta Skarżyska - Kamiennej serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców naszej gminy i okolic na cztery dni pełne zabawy. Od 19-22 sierpień 2010 w parku przy ulicy Bankowej odbędzie się Kinopark.Impreza organizowana jest przez skarżyski MOPS, MCK i Grupę Sabat. Codziennie od 19-22 sierpień 2010  w parku miejskim odbywać się będą interesujące warsztaty i wystawy. Największą atrakcją Kinoparku będą plenerowe projekcje filmów. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. 

 

 

 

kin2010_640x457.jpg
Zachęcamy do współuczestnictwa w tej imprezie. Życzymy miłej zabawy.  

 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.