Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Komunikat

Herb-1 [].jpgW związku z obchodami związanymi z uroczystościami pogrzebowymi Urząd Miasta organizuje w sobotę wyjazd autokarowy do Warszawy, zaś w niedzielę do Krakowa. Wyjazdy są odpłatne w cenie 10 zł od osoby. Rezerwację miejsc w autokarach przyjmujemy w czwartek w godz 14.00-17.00 zaś w piątek od godz. 8:00-14.00 w Urzędzie Miasta w pokoju nr. 35. Podczas wpisywania się na listę należy dokonać opłaty oraz podać imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego.

 

 

 

Ponadto informujemy, że istnieje możliwość skorzystania z wyjazdu do Warszawy i Krakowa pociągami Intercity z dodatkowymi wagonami wg. następującego harmonogramu:

 

Sobota

 

pociąg pospieszny ze Skarżyska-Kamiennej do Warszawy
wyjazd ze Skarżyska o godz. 6.21 (w Warszawie - 8.52)

 

Niedziela


pociągi pośpieszne ze Skarżyska - Kamiennej do Krakowa
wyjazd ze Skarżyska:
o godz. 7.39 - w Krakowie 9.58
o godz. 8.42 - w Krakowie 11.04

 

PKP planuje również uruchomienie dodatkowych pociągów na uroczystości pogrzebowe. Szczegółowe informacje udziela dyrekcja PKP.

 

 

Dodatkowo Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Adam Jarubas sfinansował przejazd pociągu do Krakowa z naszego Województwa. Powiat Skarżyski otrzymał 80 bezpłatnych miejsc w tym pociągu. Mieszkańcy Skarżyska moga zgłaszać się po odbiór bezpłatnych biletów  w piątek  16 kwietnia od godz. 11.00 w Starostwie Powiatowym. Pociąg wyjedzie ze Skarżyska - Kamiennej do Krakowa w niedzielę 18 kwietnia o godz. 7.56  Powrót z Krakowa do Skarżyska - Kamiennej o godz. 18.55. Podróż pociągiem możliwa jest tylko za okazaniem w/w biletów. 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.