Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

I Turniej Darts w Skarżysku-Kamiennej

dart 1 [640 x 457].jpgW sobotę 27 lutego odbył się w Kawiarni "Ruczaj" finał turnieju Darts. Turniej rzucania lotek, jak potocznie jest nazywany, odbywał się co tydzień od kilku miesięcy. W organizacji finału pomagał prezydent Roman Wojcieszek, który objął  patronat honorowy nad tą imprezą.

 

 

Finał turnieju w Darts odbył się w sobotni wieczór w klubie Ruczaj w Skarżysku-Kamiennej. Turniej odbywał się regularnie w każdą sobotę od kilku miesięcy. Organizowany był przez właścicieli lokalu. Uczestniczyli w nim zarówno amatorzy gry w darts jak i zawodowcy biorący udział w mistrzostwach krajowych i światowych. Zawodnikom tak spodobala się ta gra, że planują założenie stowarzyszenia na rzecz gry w lotki. Finaliści zostali odznaczeni pucharami ufundowanymi przez prezydenta miasta Romana Wojcieszka, który sprawował honorowy patronat nad finałami turnieju. Wszyscy uczestnicy otrzymali również drobne upominki przekazane przez prezydenta Wojcieszka i prywatnych sponsorów. 

 

Klasyfikacja końcowa

 

I.   miejsce - Tomasz Żurnia

II.  miejsce - Janusz Kubkowski

III. miejsce - Kamil Pająk

IV miejsce - Mateusz Borowiec

V miejsce - Marek Tusiński 

VI miejsce - Paweł Gula

VII miejsce - Marcin Lisowski

VIII miejsce - Robert Frąckiewicz. 

 

- Zwycięzcom gratuluję i życzę dalszych sukcesów. Liczę, że uda im się zorganizować kolejne zawody gry w darts i doprowadzić tym do promowania tej ciekawej formy spędzania wolnego czasu - mówił prezydent Wojcieszek.  

 

  dart 2 [640 x 457].jpgdart 3 [640 x 457].jpgdart 4 [640 x 457].jpg

dart 5 [640 x 457].jpg
dart 7 [640 x 457].jpg

 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.