Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Informacja dla podatników

Przypominamy podatnikom opłacającym podatek od nieruchomości, że I ratę należy uiścić do 15 marca 2010 r. Wpłaty te można dokonywać w kasie Urzędu Miasta oraz w filiach Banku Spółdzielczego przy ulicach Krasińskiego 35 oraz 1-go Maja 54 bez opłacania prowizji.

 

 

 

Aby zapobiec długiemu oczekiwaniu w kolejkach prosimy o dokonywania wpłat nie tylko w kasie Urzędu Miasta. Prosimy podatników o płacenie tych należności przelewem za pośrednictwem banków oraz gotówką w filiach Banku Spółdzielczego przy ulicach Krasińskiego 35 oraz 1-go Maja 54 bez opłacania prowizji. 

 

- Liczymy, że skorzystają Państwo z dodatkowych punktów dokonywania opłat zwłaszcza, że unikną Państwo wówczas oczekiwania w długich kolejkach. Ponadto informuję, że na blankietach będziecie musieli Państwo tylko wpisać kwotę podatku i swoje dane bez numeru konta i adresata- mówi Magdalena Grzmil, skarbnik Miasta.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.