Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Wystawa Akty i Konie

wystawa [640 x 457].jpgSerdecznie zapraszamy do Miejskiego Centrum Kultury na wystawę Grupy Plastycznej "Krzemień" - "Akty i Konie". Wernisaż wystawy odbędzie się 6 lutego 2010 r. o godz. 18.00. Wystawa potrwa do 20 lutego 2010r.

  

Grupa Plastyczna „Krzemień" powstała w sierpniu 2008r. z inicjatywy Anny Sójki, Grzegorza Tyrały i Mirosława Majewskiego przy wsparciu Muzeum Historyczno-Archeologicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Formowanie grupy rozpoczęły pokazy plenerowe oparte na pomyśle Artura Głowacza, kierownika administracyjnego oddziału muzeum „Krzemionki". Na terenie zrekonstruowanej wioski neolitycznej w oddziale muzeum „Krzemionki" organizował niedzielne spotkania plenerowe. Pokłosiem tych działań była wystawa poplenerowa „Krzemionki 2008" otwarta w listopadzie 2008r. w kawiarni na terenie rezerwatu.Pierwszą tematyczną wystawę grupy pt.: „Sakrum" zaprezentowano w Końskich i w Gminnym Ośrodku Kultury w Piekoszowie jesienią 2008r a następnie w styczniu 2009r w Muzeum Historyczno-Archeologicznym w Ostrowcu Św. Grupę Plastyczną „Krzemień" tworzą artyści, dla których poszukiwanie artystycznego wyrazu stało się życiową pasją.wystawa [640 x 457].jpg

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.