Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Wirtualny spacer w Skarżysku

spacer.jpg
Nasza gmina zgłosiła się do Ogólnopolskiego Konkursu „Moje wirtualne miasto" organizowanego po raz pierwszy dla Urzędów Miast i Gmin. Główną nagrodą jest wykonanie Wirtualnego Spaceru po zwycięskim mieście w ilości 200-500 panoram.


Uczestnictwo w tym konkursie nie wiąże się z żadnymi kosztami, a jego zasady są bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę www.skarzysko.pl, na której jest już specjalnie przygotowany baner i zagłosować na nasze miasto podając swój adres e-mailowy. Potem na naszą skrzynkę pocztową przychodzi potwierdzenie zgłoszenia, które musimy odebrać. W ten sposób oddajemy głos na nasze miasto. Każdy może oddać taki głos raz na tydzień. Zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie. Główna nagroda - wirtualne spacery - byłaby doskonałym uzupełnieniem mapy interaktywnej, o którą obecnie się staramy. Mapa ta będzie do publicznego użytku na naszej stronie internetowej.

Przypominamy, że już raz braliśmy udział w takim konkursie. Wówczas, dzięki Państwa głosom, zostaliśmy Pękiem Europy na jeden dzień.

- Mam nadzieję, że i tym razem możemy liczyć na Państwa wsparcie i zagłosowanie na nasze miasto - mówi Roman Wojcieszek, prezydent Skarżyska-Kamiennej.

spacer_2.jpg

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.