Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Konsultacje społeczne w MCK-u

Herb-1 [].jpg18 stycznia 2010 roku w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbędą się konsultacje społeczne dotyczące budżetu. Od godz. 17.00 Prezydent Roman Wojcieszek będzie odpowiadał na wszystkie pytania i uwzględniał  uwagi mieszkańców Skarżyska w tej sprawie. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym spotkaniu i zainteresowania się na jakie cele wydatkowane są nasze podatki.

21 stycznia w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbędzie się sesja, na której zostanie uchwalony budżet naszego miasta. W związku z tym Prezydent Roman Wojcieszek zaprasza na 18 stycznia 2010 r. do MCK w celu przeprowadzenia konsultacji społecznych w sprawie uchwały budżetowej.
W czasie konsultacji będzie można zadawać nurtujące nas pytania oraz zgłosić swoje uwagi do budżetu. Zapraszamy wszystkich przedstawicieli rad osiedlowych, grupy społeczne, organizacje pozarządowe oraz mieszkańców Skarżyska, którym los naszego miasta nie jest obojętny.


Z treścią projektu uchwały budżetowej mogą się państwo zapoznać na stronie internetowej: http://www.umskarzysko.bip.doc.pl/index.php?wiad=10141&t=1

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.