Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Niech zamigota magia świąt

ozdob 1 [640 x 457].JPGUrząd Miasta w Skarżysku-Kamiennej w związku ze świątecznymi przygotowaniami jak co roku postanowił ustroić nasze miasto na ten magiczny czas. W tym roku Skarżysko wzbogaciło się o 22 nowe ozdoby uliczne.

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Każdy z nas stara się przygotować jak najlepiej na ten nadchodzący czas radości. Święta Bożego Narodzenia nie mogą odbyć się bez odpowiedniej oprawy. W związku z tym pracownicy Urzędu Miasta ustrajają nasze ulice, rozwieszając w całym mieście świecące ozdoby uliczne. Łącznie Skarżysko zostało ozdobione:

20 szt. - iluminacji ozdobnych słupowych
119 szt. - ilmuminacji słupowych mniejszych
2 szt. - przywieszek ozdobnych nad jezdnią
6 szt. - drzewek choinkowych
8 szt. - kurtyn świetlnych umieszczonych na drzewkach choinkowych
4 szt. - kurtyn świetlnych umieszczonych na drzewach

- W zeszłym roku zakupiliśmy 6 dodatkowych sztuk ozdób. Średnio jeden najmniejszy element to koszt rzędu 700-1000 zł. W tym roku zakupiliśmy 22 nowe ozdoby za ok. 30 tys. zł. Co roku staramy się kupować coś nowego - powiedział Prezydent Roman Wojcieszek.

ozdob 1 [640 x 457].JPGozdob 14 [640 x 457].JPGozdob 13 [640 x 457].JPGozdob 12 [640 x 457].JPGozdob 15 [640 x 457].JPG

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.